telefon +420 720 18 18 28

email info@artcode.cz

O nás

Činnost internetové agentury Artcode je postavena na třech základních pilířích. Prioritou je pro nás tvorba internetových stránek, do níž je zahrnut návrh webových stránek, logo webové stránky a copywriting. Vytvoříme pro Vás stylový a moderní web, díky kterému se odlišíte od konkurence. Nabízíme kompletní tvorbu webových prezentací od mikrostránky, až po náročné a komplexní dynamické weby a internetové obchody.

Chcete-li ve světě byznysu uspět, musíte se umět dostatečně odlišit od průměru. Firemní styl a logo je skvělou volbou pro všechny, kteří to s podnikáním myslí vážně. Navrhneme pro Vás logo, nebo celkovou corporate identity. Chcete se dostat do hlubokého podvědomí klientů? Vyrobíme pro Vás reklamní předměty, díky kterým si Vás klienti velmi lehce zapamatují.

Za veškerým úspěchem stojí propracovaný internetový marketing. Zprostředkováváme oblíbené PPC kampaně, staráme se o linkbuilding, ale není nám cizí ani marketing na sociálních sítích. Dostaneme Váš web do vyhledávačů a napíšeme pozitivní PR články, které Vás v očích zákazníků dostanou ještě výš. Zdá se Vám, že texty na Vašem webu nejsou dostatečně čtivé? Využijte náš copywriting a prezentujte se jako profesionálové. Základem celého internetového marketingu je však bezesporu SEO analýza a následná optimalizace pro vyhledávače. Samozřejmostí jsou mikrostránky na míru, které podpoří Vaše vlajkové weby,

Každý klient je pro nás velmi důležitým partnerem, ke kterému přistupujeme individuálně a pomůžeme mu odhalit skryté slabiny jeho podnikání. S námi se podnikání na internetu nemusíte bát. Podáme Vám ve světě tvrdého byznysu pomocnou ruku a dovedeme Vás k vysněnému cíli.

Náš tým

Lukáš Valenta
Internetový marketing

valenta.lukas@artcode.cz

Dita Valentová
Obchodní zástupce a copywriting

valentova@artcode.cz

Jan Skořepa
Grafika

.

David Kůdela
Kódování

Tomáš Stibor
Programování